"FBS'den Lexus Sür" Ödül Töreni haberi

"FBS'den Lexus Sür" Ödül Töreni haberi

FBS ekibi, 23 Kasım'da "FBS'den Lexus Sür" ödül törenini düzenledi ve harikaydı!

Tören Mısır'da - promosyonu kazanan Bay Atef Ebu Elhamayed Abdellah'ın anavatanında yapıldı. Kendisi FBS tarafından düzenli olarak organize edilen çekilişle lüks bir Lexus RX 200t kazanan şanslı kişi oldu.

Görünüşe göre, Mısır'da resmi bir Lexus bayisi yok, bu yüzden onu aynı değerde bir alternatifle değiştirdik - yepyeni bir Toyota Fortuner 2018! Atef Ebu Elhamayed Abdellah, aynı fiyat ve kalite kategorisinden harika bir değişimle bu aracı seçti ve hemen ona aşık oldu.

Kazanan ailesiyle birlikte geldi ve gelecekte bu günü mutlaka hatırlayacaklardır. Kendisi FBS CEO'su Sayın Denis Slinkin ve ödülü kazanan kişi için özel olarak gelen üst düzey yönetim temsilcileri tarafından alkışlandı. Üstelik, yeni arabasının anahtarlarını ve belgelerini aldı, FBS Mısır temsilcileri tarafından tebrik edildi ve toplu ve yoğun selfilerle eğlendi.

Atef Ebû Elhamayed Abdellah Bey, bu göz alıcı hediye için çok minnettardı. Kazanmayı hiç ummuyordu ama FBS piyango makinesi onu yüzlerce yarışmacı arasından seçti ve umarım bu yepyeni parlak araba sınırlarını aşmasını sağlayacak ve daha fazla çaba sarf etmesi için kendisine ilham verecektir.

Tebrikler! Yayında kalın - FBS'den daha heyecanlı olaylar yakında gelecek!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera