FBS Grand Event Malezya

FBS Grand Event Malezya

FBS Ekibi 26 Ağustosta Grand Hyatt Kuala Lumpur'da gerçekleşen efsanevi bir etkinliğin detaylarını paylaşmaktan mutluluk duyar. Bu FBS'nin Malezyalı müşterileri için düzenlediği ikinci Gala Yemeği ve bu sefer daha da heyecanlıydı!

Geleneksel olarak parti lobide başladı ve burada kayıt sırasında misafirlerimizi eğlendirmek için bir çok eğlenceli etkinlik hazırladık. Gecenin kayıt yaptıran ilk misafirleri 14 özel yüksek teknoloji cihazların Şanslı Çekilişine katıldı.

Fotoğrafçılardan ve videografikerlerden oluşan bir ekip sizinle bu yazımızda paylaştığımız çok değerli anları yakaladı. Bu etkinliği daha dikkat çekici yapmak için, ziyaretçilerin karikatürlerini çizen bir karikatürist davet ettik.

Gösteri çok başarılıydı! Malezya'nın meşhur divası ve dans yıldızı Stacy gösterisine başladı. "Mark and Pinky" çok yaratıcıydı, öyle ki herkes hayretten sandalyesinin ucunda oturuyordu. Kalabalık, taklitçi Asyalı Michael Jackson'u harika dans performansını çok beğendi. Douglas Lim, komedi gösterisiyle balo salonunu salladı. Özlem duyulan yıldız Faizal Tahir gösteriyi en ünlü ve popüler şarkılarıyla sonlandırdı. Harika bir canlı performanstı, herkes bir ağızdan şarkılar söyledi ve ünlü sanatçının fotoğraflarını çekti.

FBS CEO'su Grand Event'teki herkesi Malayca bir konuşmayla karşıladı ve 14 şanslı müşteriye hediyeler verildi - en son model iPhone'lar, Galaksi'ler, iPad'leri MacBook ve süper ödül - iMac. Etkinlik süresince FBS ortakları ve yatırımcıları seminerler, yerel döviz hizmetleri, yatırım akademileri, kampanyalar, expert adviserlar ve daha bir çok konu hakkında konuştu! Hatta Mısır'dan bir ortaktan güzel bir konuşma da dinledik.

Büyüleyici Grand Event'imizin fotoğraf raporunun tadını çıkarın, bir sonraki partide görüşmek üzere!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera