FBS Büyük Etkinlik, Bangkok'ta hayranlık kazandı!

FBS Büyük Etkinlik, Bangkok'ta hayranlık kazandı!

21 Ocak, FBS şirketi için çok önemli bir gündü. Cumartesi akşamı, Tayland'daki yatırımcı ve ortaklarımız için ilk Büyük Olayımızı gerçekleştirdik. Bu konuda heyecanlı olduğumuzu söylemek hiçbir şey söylememekti, fakat sonuç olarak şimdiye kadarki en havalı parti oldu! 

Etkinlik, en güzel otellerden biri olan Pullman Bangkok Grande Sukhumvit'de gerçekleşti. Profesyonel animatörler ve güzel hostes kızlarının gelen konukları eğlendirdikleri lobide gösteri başladı. Etkinlik tamamen rezerve edildiği için şaşılmayacak şekilde birkaç dakika içinde mekan kalabalık bir yer haline geldi.

FBS üst yönetimi, özellikle, Taylandlı yatırımcılara ve ortaklara broker olarak FBS seçtikleri için büyükbir teşekkür etmek için bu etkinliğe geldi. Herkes, FBS'in müşterilerini şaşırtmak için hazırladıklarını görmek için samimi ve heyecanlıydı. Tüm konukların çok farklı olduğunu belirtmek gerekir - herhangi bir yaş ve gelirdeki erkek ve kadınlar, hepsi FBS ile en sevdikleri iş yatırımıyla birleştiler.

Bir büyük FBS ailesi gibi iletişim, ağ kurma ve fotoğraf çekme konusunda çok keyifli davranıyorlardı. Pullman Bangkok Grande Sukhumvit'in muhteşem salonu mükemmel bir şekilde dekore edilmiş ve akşam atmosferi tamamlanmıştı. Şirket tanıtımı ve üst düzey yönetim konuşmaları, müzik ve dans performanslarıyla etkili bir şekilde birleşti, bu nedenle zaman çok hızlı geçti. 

Misafirlerin sözlerinden güzel Geleneksel dans ve Buda Bin Hands of Buddies gerçekten muhteşemdi. Herkesin koltuklarının ucunda olduğu gece gösterisi Kratae - Kratai Rsiam! Sadece güzel şarkıcılar değil, aynı zamanda harika dansçılar ve komedyenler! 

Ve elbette, olayın en dokunaklı anı çekiliş oldu. FBS konuklar için çok sayıda lüks ödül hazırladı ve en şanslılar partiyi yeni iPhone'lar, iPad'ler ve hatta MacBook Pro ve iMac ile terk etti! Kazananların mutlu yüzlerini izlemek ve şükran duygularını dinlemek gerçekten eğlenceliydi. 

Bir kez daha müthiş bir akşam için sevgili yatırımcılarımıza ve ortaklarımıza teşekkür etmek istiyoruz, bu sizin desteğiniz olmadan gerçekleşemezdi! Gelecek sene tekrarlayalım! FBS ile uyumlu olmaya devam edin! 

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera