Trader Partisi: Doğum Günü Özel özeti

Trader Partisi: Doğum Günü Özel özeti

11 Şubat 2018 günü, FBS şirketi 9. doğum gününü kutlarken tarihe geçecek en harika Trader Partilerinden birini yaptı. Etkinlik Endonezya'nın Surabaya kentinde yapıldı ve katılımcılar bu günü kesinlikle yıllarca hatırlayacak. Tamamen doluydu - 250'den fazla konuk eğlencenin, ödüllerin, gösterilerin ve harika havanın keyfini çıkarıyordu. Haydi, FBS doğum günü partisinin en güzel anlarına birlikte göz atalım.

Eğlence, kapının hemen girişinde başladı: misafirler, FBS logolu hediyelik eşyalar ve giriş piyango bileti ödülü aldılar, siluet boyama kabinine, selfie çekim noktasına geçtiler ve geleneksel dans şovu, içecekler ve yeni bağlantılar kurdular.

Parti, güzel bir akşam yemeği, modern dans ve geleneksel Javan dans şovu ve partinin sunucusu MC Daniel Mananta'nın sıcak karşılamasıyla başladı. FBS CEO'su Sayın Dennis Slinkin'in hoş geldiniz konuşması, geceye damga vurdu - beklenmedik bir şekilde, konuşmasını Endonezyaca yaptı! Kendisini konuklarını mükemmel bir şekilde Endonezyaca selamlayan FBS COO Bayan Yulia Ivanova izledi - ve gerçek eğlence başladı.

Parti gecesi boyunca, çok sayıda konuğa içinde en iyi Apple ve Samsung araçlarında olduğu hediyeler verildi. Konuklar, Cak Lontong'un performansı sırasında (kelimeleri gülünç derecede eğlenceli hale getiren ustalığını herkesin bildiği) gülmekten öldüler, Marcel Siahaan ile birlikte şarkılar söylediler, dans ettiler ve Endonezyalı diva Krisdayanti ile selfiler çekip, komik oyunlar oynadılar ve tabii ki muhteşem doğum günü pastası ile FBS'nin 9. doğum gününü kutladılar!

Etkinlik, Endonezya Malang'dan Hayaller Gerçek Oluyor yarışmasının galibi Sayın Fanny Setia'nın dokunaklı video öyküsünün oynatılmasıyla devam etti. Fanny Setia sahneye davet edildi ve Dennis Bey kendisine bir hediye sundu.

Teşekkürler Endonezya, müthiş bir geceydi!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera